Pro rodiče

Co je to Fusion?Fusion je tak trochu jiný sbor. Zpívá rock a pop hudbu a je otevřený úplně všem teenagerům.
Je místem, kde se mladí lidé (13-20let) mohou naučit vyjádřit sebe sama, rozvíjet své schopnosti a naučit se nové dovednosti.


Na každém koncertě je někdo, kdo poprvé zpívá sólo, hraje v kapele nebo například diriguje. Divadla i tance jsou vytvořené a secvičené samotnými teenagery. Koncerty jsou prostředkem na cestě k cíli, ne cílem samotným. Ovšem na amatérský soubor jsou naše koncerty neobvykle vysoké kvality, a to díky energii a nadšení, které teenageři do práce vkládají.

 

Zkoušky Fusion

Scházíme se pravidelně každou středu od 17:00 - 19:00 ve sborovém domě Horního sboru, kde probíhají zkoušky sboru. Na zkouškách máme také krátké zamyšlení, které se může týkat víry, morálních a etických témat nebo jiných aktuálních otázek. Je na každém, co si z toho vezme. Nikoho do ničeho nenutíme. Vedoucí Fusion jsou křesťané, ale Fusion je pro všechny. Chceme, aby Fusion byl místem, kde se mohou setkávat lidé bez ohledu na to, zda jsou věřící nebo ne, aby byli schopni vyslechnout jeden druhého a přijímat se navzájem.  


Fusion organizuje Českobratrská církev evangelická - Horní sbor, kde se Fusion i koná.

 

Pokud se teenager rozhodne přihlásit a pravidelně chodit do Fusionu, členský příspěvek činí 500Kč/šk.rok, nebo 250Kč/půlrok.

Můžete se přijít kdykoliv podívat na zkoušku Fusion. Nemusíte se ohlásit předem. Pokud byste chtěli mít jistotu, že nebudeme mít nějaký mimořádný program, zavolejte, kontakt naleznete níže.

 

Fusion kapela

Fusion kapela se schází a zkouší zvlášť každé pondělí od 16:00 - 18:00. Každý v kapele musí být členem Fusionu a je vždy přítomen dospělý vedoucí.

 

Workshopy

Součástí Fusionu jsou i workshopy, lidově "kroužky", kde se teenager může naučit na nějaký hudební nástroj, naučit se zpívat píseň, anebo třeba tanec, drama, či video. V současné době máme spuštěny tyto workshopy :

 

  • Akustická kytara
  • Elektrická kytara
  • Basová kytara
  • Klávesy
  • Bicí
  • Zpěv
    Psychologický workshop
    Kávový workshop


Workshopy jsou rozděleny dle kategorie začátečník/pokročilý. Nejsou ovšem hudební školou, ani ZUŠ - mají za cíl připravit studenty na vystoupení a koncerty, a učit se písně, které budou hrát. Jejich rozsah je přibližně 8 workshopů za školní půlrok.

 

Další akce

2x do roka pořádáme hlavní koncerty (prosinec / červen) a s tím související předkoncertové víkendové pobyty.
1x ročně jezdíme na Fusiondary - mezinárodní festival všech Fusionů
1x ročně se účastníme centrálního Fusion kempu s americkým týmem
příležitostně organizujeme filmové a jiné párty, a účastníme se různých akcí 

file-17408
file-17401
file-17394

Máte otázky?

Neváhejte nás kontaktovat!

Pavel Kotrla

Hlavní vedoucí Fusion Vsetín

pavel.kotrla@gmail.com